Diivani puhastusele soodushind -50% . Tavahind diivani puhastusel on 20 €/istekoht nüüd 10€/istekoht (1 ik=65cm diivani pikkusest)

 

Diivani puhastus

Diivani puhastust teostame  kliendile meelepärases kohas, näiteks kodus või kontoris. Kogu teenus on mugav, sest diivani puhastus ei eelda diivani transportimist spetsiaalsesse kohta ning pikka eeltööd. Kogu diivani puhastuse protsess on kiire ja mugav, ilma kodust lahkumata.

Diivaneid, tugitoole, kontori toole jm pehmet mööblit tuleb samamoodi puhastada ja pesta nagu oma riideid. Nii nagu ei soovi keegi selga panna pesemata riideid, mida pole kaua aega pestud nii ei tohiks unarusse jätta ka diivaneid. Soovitame diivani puhastust tellida regulaarselt, vähemalt kord aastas. See hoiab ära kanga ulatusliku määrdumise ja bakterite tekkimise.

Diivani puhastust teha käsimüügis olevate vahenditega võib olla keeruline. Pehmet mööblit tuleks puhastada spetsiaalsete puhastusvahenditega ning sellepärast soovitame diivani puhastus tellida meie kogenud spetsialistide käest. Ise diivaneid puhastades on oht diivani kangast kahjustada või hullemal juhul üldse ära rikkuda. meie spetsilaistid oskavad igale diivani materjalile leida just sobiliku puhastusvahendi, mis ei kahjusta kangast, kuid eemaldab plekid ja mustuse.

Diivaneid puhastada oleks mõistlik vähemalt kord aastas, heleda kangaga diivaneid isegi kaks korda aastas. 

Personaalse pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust

 

Kuidas diivani puhastust teostame:

Diivani puhastust teostame spetsiaalse tekstiili imuriga. Kasutame professionaalseid puhastusvahendeid ning kõik puhastusvahendid on settimisvastaste koostisosadega ja pesuained nendes on biolagunevad. Pärast puhastust on kangas puhas ja värvid erksad.

 1. Selgitame välja diivani kanga materjali (materjal märgitud diivanile või visuaalsel vaatlusel ja
  kangast katsudes).
 2. Vastavalt diivani kanga materjalile kanname vastava pesuaine lahuse kangale.
 3. Laseme veidike aega mõjuda.
 4. Kui on diivanil suuremaid ja tumedamaid plekke, siis lisame veel kord puhastusainet ja laseme
  uuesti mõjuda.
 5. Harjame diivanit pehme käsiharjaga.
 6. Loputame. Spetsiaalse tekstiilipesuriga imeme pesuvahendi koos mustusega kangast
  välja.
 7. Kangas jääb õrnalt niiske. Täielikult kuiv 6 – 12 tunni pärast. Vahel ka kiiremini,
  oleneb kui määrdunud oli diivan.

Puhastame diivanitelt kerge vaevaga kõige raskemad plekid ja eemaldame ebameeldivad lõhnad!
meie spestalistid saavad jagu ka kõige hullematest plekkidest nagu näiteks- lemmikloomade uriin ja roe, okse, näts, coca-cola, küünlarasv, pigi, kohv, ketšup, punane vein, šokolaad, piimatooted, veri jne.

Diivani puhastus aprillis soodushinnaga -50%.

 

Millega tuleb diivani puhastuse puhul arvestada:

 1. Teostame töid kliendi juures.
 2. Puhastusmasin teeb veidi müra.
 3. 2,5 meetrise diivani puhastus võtab aega ca 45 min.( 2 töötajat teostavad tööd)

 

Vaibapuhastus

Pakume vaibapuhastusteenust, mis on kliendile väga mugav. Klient ei pea vedama rasket vaipa pesumajja. Tuleme ise kohale ja puhastame kiirelt ning kvaliteetselt Teie vaiba.

Puhastame nii madala- kui ka kõrgekarvalisi vaipu ja vaipkatteid. Vaibapesu teostame spetsiaalse imuri ning vaibashampooniga. Pärast puhastust jääb vaip õrnalt niiske ning täielikult kuiv ca 2 – 8 tunni pärast.

 

Madratsi puhastus

Madratsite süvapesu teostame spetsiaalse puhastusvahendi ja plekieemaldusainega kliendi juures kohapeal. Pärast pesu desinfitseerime madratsi, et hävitada tolmulestad.