Diivani puhastus: anna oma diivanile uus värske välimus

Diivani puhastamine on koristuse oluline osa, sest diivan on iga eluruumi asendamatu komponent. Korterisse või majja mööblit ostes tahaks, et see rõõmustaks teid võimalikult kaua puhtuse ja värskusega, kuid paraku pole see ilma diivani korraliku hoolduseta võimalik. Diivanite regulaarne puhastus maksab palju vähem kui uue ostmine.

Mööbel paratamatult määrdub ja kaotab oma atraktiivse välimuse. Aastatega kasutusest kadunud diivani puhtust on iseseisvalt üsna raske taastada. Enamus koduseks kasutamiseks mõeldud pesuvahendeid on üsna õrnad ning ei eemalda raskeid plekke. Seda enam, sageli jäävad pärast diivani iseseisvat puhastamist sellele plekid.

Mõelge, kas majapidamistarvetega puhastumisele tasub energiat ja raha kulutada. Parim lahendus oleks võtta ühendust puhastusfirma spetsialistidega. PuhastusEST-i meeskond on valmis teid diivani keemilisel puhastamisel aitama. Täpsemalt meie teenustega saab tutvuda siin!

Miks pidev diivani puhastus on nii vajalik?

Diivani puhastamine on vajalik kõigepealt teie tervisele. Meie vanad diivanid muutuvad lõpuks kohtadeks, kuhu kogunevad tolmulestad. Need on mikroskoopilised parasiidid, mis paljunevad elutubades üsna kiiresti. Kodutolmulestad elavad pehme mööbli pinnal umbes 80 päeva. Ohtu kujutavad endast puukide jääkained, mis lõpuks põhjustavad allergiat. Veelgi enam, puugid toodavad kogu elu jooksul tohutul hulgal väljaheiteid, mis on 200 korda suurem nende enda kaalust.

Lisaks ei suuda ka kõige puhtam perenaine oma mööblit plekkide eest kaitsta, eriti kui majas on pidevalt pereliikmeid või lemmikloomi. Määrdunud laigud, pleekinud polster, ebameeldiv lõhn loovad masendava pildi.

Diivani puhastus PuhastusEST-iga. Mis on meie eelised?

Meie ettevõte aitab teil diivanit kodus puhastada professionaalsete puhastusvahenditega. Meie töötajad teostavad kodus diivanite ja muu pehme mööbli puhastusteenust, mis säästab aega ega too kaasa transpordiga kaasnevaid täiendavaid ebamugavusi. Meie spestalistid saavad jagu ka keerulisematest plekkidest nagu näiteks: lemmikloomade uriin, okse, kohv, piimatooted jpm. Tööde näited on ka meie galeriis olemas.

Diivanite puhastamisel meie spetsialistid:
– eemaldavad mistahes päritoluga uued ja vanad plekid
– aitavad vabaneda ebameeldivatest lõhnadest
– eemaldavad diivani pinna rasvasus
– teostavad antibakteriaalset puhastust
– kasutavad kahjutuid puhastusvahendeid
– kasutavad kaasaegseid seadmeid.

Kuidas vormistada tellimus diivani puhastuseks?

Diivani puhastuse tellimise protsess meie veebilehel on lihtne ja ei võta palju aega. Jälgige kolm lihtsat sammu:

1. Jätke avaldus meie veebilehel ning tutvuge puhastuse tingimustega. Või helistage meile otseselt numbrile 5027 229;
2. Meie spetsialistid võtavad teiega ühendust, et täpsustada teie esitatud teavet;
3. Kokkulepitud kuupäeval ja kellaajal tulevad teie juurde meie spetsialistid, et teie mööbel kiiresti ja tõhusalt atraktiivse välimuse juurde anda.

Lisaks diivanite ja pehme mööbli puhastamisele pakume ka järgmiseid teenuseid:
Vaibapuhatus;
Madratsi puhastus ja desinfitseerimine;
Erakorralised väljakutsed.

PuhastusEST teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin.