PuhastusEst hoolitses sportlaste tervise eest 51. Tallinna mõõga vehklemisturniiril

19.-21. novembril toimus järjekorras 51. Tallinna mõõga vehklemisturniir. Võistluse raames kogunesid Tallinnas Kalevi Spordihalli taaskord naiste epee maailma paremik. Kodupubliku ette astusid ka valitsevad olümpiavõitjana Eesti epeenaiskond. Kokku osales võistlusel üle 200 sportlase 40. erinevast riigist. Võistluse tulemuste kohta saab lugeda lähemalt siit.

Photo: Augusto Bizzi/FIE

PuhastusEst tiimil oli hea meel olla võistluse sponsoriks, aidates hoolitseda võistlejate ja pealtvaatajate tervise eest. Meie spetsiaalselt disainitud desojaamad ja -postamendid olid üleval nii võistlusalas Kalevi Spordihallis kui ka akrediteerimiskeskuses Radisson Blu Hotel Olümpias.

Desojaamad püsisid töökorras kõigil viiel kasutuspäeval. Tooted oli hea väljanägemisega, desovahend oli meeldiva lõhnaga ja jättis käed pehmeks.

Võistluse korraldaja

Kokku oli väljas 24 desojaama, milles oli kasutatud Eestis toodetud mahedalõhnalist desovahendid. Desovahendi kohta saab lähemalt lugeda siit

Meie valmistame oma desojaamad ise, Eestis kohapeal, vastavalt kliendi soovile ning arvesse võttes ettevõtte brändingut, sõnumit ja logo. Meie teiste tehtud töödega saab tutvuda lähemalt meie kodulehel.

PuhastusEst personaalse disainiga desojaam

Kui soovid personaalse disaini ja kujundusega desojaamasid osta või rentida mõnele üritusele, seminarile või muule sündmusele, siis aitame hea meelega.

Hoiame üksteise tervist. Personaalse pakkumise saamiseks, võta meiega ühendust.