Miks diivani puhastus on just sellel hooajal nii oluline?

Diivani puhastamine on kevadpuhastuse oluline osa. Püüame igal kevadel korda teha mitte ainult ennast, vaid ka oma kodu. Eriti suure lihavõttepühade eelõhtul.

Diivani puhastus kevadel. Mis päriselt peitub Sinu diivanis?

Õigeagne diivani puhastus on ülitähtis. Kevadel levivad gripp ja teised respiratoorsed haigused kiiremini kui talvel: soojem õhk on mugav keskkond viirustele. Väliselt puhta diivani katte sees võivad peituda sellised ebameeldivused nagu tolm ja tolmulestad. Ühes diivanis näiteks võib neid leiduda kuni 10 miljonit, mis on päris suur hulk. Tolmulestad võivad leiduda ka kõige puhtamas kodus. Negatiivne tagajärg on selles, et nende väljaheiteid peetakse ülemaailmselt sagedasimaks allergianähtude põhjuseks, mis võivad tekkida pikka kokkupuuteaja korral.

Nende ebameeldivate kaaselanikute eemaldamiseks diivanit on soovituslik puhatastada vähemalt üks kord aastas ja seda eriti kevade hooajal. Kui tegu on kontori mööbliga ja kõik töötajad on veel kodukontoris, kasutage see aeg ka suurte koristustööde tegemiseks.

Kuidas on seotud temperatuur õues ja diivani puhastus?

Diivanid ja muu pehme mööbel tuleks kindlasti enne kuumahooaega ära puhastada. Soe ilm suurendab ebameeldiva lõhna tugevdamist diivanitel ja vaipadel. Kui diivanil olevaid plekke ja mustust sai katta tekiga, siis higi ja määrdunud sokkide lõhna ei saa varjata. Lisaks, kuivab mööbel soojal ajal palju kiiremini ka ilma kuivamiseta.

Praktika näitab, et diivani määrdumisel pole professionaalne keemiline puhastus alati vajalik. Enamasti saab seda ise teha ja mööblit kodus plekkidest puhastada. Kuid vale lähenemine toob kaasa asjaolu, et plekk ei pruugi mitte ainult kaduda, vaid ka suureneda ja seda pole enam võimalik eemaldada. Kui otsustate siiski diivanit ise puhastada, kasutage meie nõuandeid, et vältida diivani kahjustamist.

Diivani puhastus PuhastusEST-iga on kevadel eriti soodsam.

PuhastusEST pakub diivanite ja muu pehme mööbli puhastus professionaalsete tööriistade ja seadmete abil, mis aitab pehmet mööblit võimalikult sügavalt puhastada ja selle eluiga pikendada. Diivani puhastus aitab teil püsida tervena respiratoorsete haiguste hooajal ja puhtat mööblit nautida. Puhastame diivanitelt kõige raskemad plekid ja eemaldame ebameeldivad lõhnad.

Diivani puhastus aprillis soodushinnaga -50%. Küsi hinnapakkumist siin!