Desopostamendid, puutevaba pihustava dosaatoriga.

Valmistame Eestis desopostamente ja desovahendit.
Käsitööna valmistatud postamendid on veekindlast filmivineerist mida lihtene hooldada. Postamendid kujundame vastavalt kliendi soovidele (logo, slogan vms). Lasteaiad näiteks on lubanud kujunduse teha oma lastel, mille tulemused on eriti toredad ja lõbusad ning mida lapsed hiljem väga meelsasti kasutavad (see ju enda tehtud). Kleebised mida kasutame on lamineeritud, seega võib kindel olla et kestavad kaua ning on vastupidavad (ca 50a.)  Oma postamentidel kasutame kvaliteetseid puutevaba pihustavaid dosaatoreid, Mis tekitavad pilve. Nii saab käsi ilusti desovahendiga ühtlaselt kaetud ja võib kindel olla, et ka desinfitseeritud. Käsi kuivab kiiresti (ca 3 – 5 sek).
Meie dosaatorites on looduslik desovahend, mis on valmistatud Eestis kasvatatud õuntest (õunapiiritus, rahvakeeli ka kalvados). Lõhn on mahedalt õunane või lõhnatu. Me valmistame täpselt nii õunase lõhna kui kliendile meeldib. Mõnele kliendile meeldib väga õunane, mõnele vähem ja mõnele üldse lõhnatu. Me valmistame täpselt sellise nagu Teile meeldib. Loodusliku desovahendi tunnete ära dosaatoritel olevast õuna pildist.
Olgem Terved.

Pindade desovahend “PINNA” 5l ja 0,5l

Pinna

Pinna desovahend on kasutusvalmis kiiretoimeline etanoolipõhine lahus (biotsiid) pindade desinfitseerimiseks.

RakendusedPinna desovahend on kasutatav pindade hügieeniliseks antiseptiliseks desinfitseerimiseks.
Toote omadusedPinna desovahend on alkoholipõhine pindade antiseptikum intensiivseks kutsealaseks kasutamiseks ja kasutamiseks tavatarbijale. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile on antiseptiline vahend Pinna desovahend efektiivne ja kergesti aurustuv ning ei jäta pinnale mehaanilisi kahjustusi.
Kasutusjuhend                                         Kui pind on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, pesta ja kuivatada pind enne antiseptilise desinfitseerimisvahendi kasutamist.                                          Pindade antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoida pind kolm minutit niisutatud. Kasutada hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
KoostisEtanool                             70% Vesi                                  30%
Toote pH6.5 (neutraalne)
SäilitamineSäilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg 3 aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pakend tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.

Käte desovahend “ANNA” 5l ja 0,5l

Anna

Käte desovahend Anna on kasutusvalmis kujul kiiretoimeline etanoolipõhine desinfitseeriv käte ja muude nahapindade välispidine puhastus- ja desinfitseerimisaine.

RakendusedAnna desovahend on kasutatav käte ja muude nahapindade hügieeniliseks antiseptiliseks puhastamiseks.
Toote omadusedAnna desovahend on alkoholipõhine käte antiseptikum intensiivseks professionaalseks ja tavakasutamiseks. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu: bakterite, viiruste ja seente vastu. Niisutav ja nahka hooldavaks koostisosaks on glütserool, mis taastab naha normaalse ja terve tasakaalu isegi sageda ning pideva kasutamise korral. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile tundub antiseptiline kätepuhastusaine Anna desovahend nahal mõnus ja aurustub kergesti naha pinnalt.
Kasutusjuhend                                         Kui käed on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, peske ja kuivatage käed enne antiseptilise kätepuhastusaine kasutamist.                                          Käte antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoidke nahk kolm minutit niisutatud. Kasuta käte hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
KoostisEtanool                             >70% (biotsiid) Glütseriin                         1-3% Vesi
Toote pH6.5 (neutraalne)
SäilitamineSäilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg viis aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pudel tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.

Ruumide täielik desinfitseerimine

Tänases olukorras kus on esmatähtis inimeste tervis. Et inimeste immuunsus ei nõrgeneks ning haigused edasi ei leviks, läbi erinevate viiruste ja bakterite, pakume ruumide täielikku desinfitseerimist. Näiteks üldkasutatavates ruumides (kontorid, fuajeed, kauplused, näidiste saalid, kortermajade ja büroohoonete koridorid, kontorid, kultuurikeskused ja spordiasutused, koolid,hotellid, Spad, lasteaiad, vanadekodud, terviseasutused, toitlustusasutused, köögid, tootmis ruumid, laod jne).

Pakume ruumide täielikku desinfitseerimist auru meetodil.

Sellisel viisil desinfitseerides puhastatakse ruumis iga ruutmillimeeter ja pragu ning ruumid saavad kordades kiiremini, soodsamalt ja mis kõige tähtsam kvaliteetsemalt puhtaks. Võrdluseks kui inimene käsitsi desinfitseeriva ainega puhastab. Käsitsi desinfitseerimisel jäetakse suurem osa ruumist desinfitseerimata ja bakteriaalne elu toimub ruumis edasi. Auru meetodil saavad ka kõik lauad, toolid, riiulid (ka riiulitel olevad kaubad) jm asjad, mis on desinfitseeritavas ruumis.

Näiteks: 1000 m2 kuni 4 m kõrguselt desinfitseerimine võtab aega ca 30 – 40 minutit ja ruume võib kasutada koheselt kui udu on kadunud (ca 1 min).

Meie teenus sobib kõigile. Terviseasutused, Haridusasutused, Riigiasutused, Toitlustu-, Transpordi-, Meelelahutus-, Hulgi- ja Jaemüügi ettevõtted, Korteriühistud, Hooldekodud, Kaubanduskeskused jt. Samuti ka eraisikud. Võtke julgelt ühendust.

Olgem terved ja hoolime üksteisest.