Puutevabad piserdavad dosaatorid ja dosaatorite hoidjad.

Puutevabad, piserdavad dosaatorid on paigaldatud väga ilusate ja kvaliteetselt valmistatud filmivineerist hoidjate külge. Meie dosaatorid piserdavad desovahendit ühtlaselt käe niiskeks mitte ei doseeri joana käele (mida on reeglina liiga palju). Sellise dosaatori kasutamise puhul hoiat kokku desovahendit ja kulusi kontrolli all. Ühele põrandahoidjale võimalik paigaldada kolm dosaatorit.

Pindade desovahend “PINNA” 5l ja 0,5l

Pinna

Pinna desovahend on kasutusvalmis kiiretoimeline etanoolipõhine lahus (biotsiid) pindade desinfitseerimiseks.

RakendusedPinna desovahend on kasutatav pindade hügieeniliseks antiseptiliseks desinfitseerimiseks.
Toote omadusedPinna desovahend on alkoholipõhine pindade antiseptikum intensiivseks kutsealaseks kasutamiseks ja kasutamiseks tavatarbijale. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile on antiseptiline vahend Pinna desovahend efektiivne ja kergesti aurustuv ning ei jäta pinnale mehaanilisi kahjustusi.
Kasutusjuhend                                         Kui pind on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, pesta ja kuivatada pind enne antiseptilise desinfitseerimisvahendi kasutamist.                                          Pindade antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoida pind kolm minutit niisutatud. Kasutada hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
KoostisEtanool                             70% Vesi                                  30%
Toote pH6.5 (neutraalne)
SäilitamineSäilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg 3 aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pakend tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.

Käte desovahend “ANNA” 5l ja 0,5l

Anna

Käte desovahend Anna on kasutusvalmis kujul kiiretoimeline etanoolipõhine desinfitseeriv käte ja muude nahapindade välispidine puhastus- ja desinfitseerimisaine.

RakendusedAnna desovahend on kasutatav käte ja muude nahapindade hügieeniliseks antiseptiliseks puhastamiseks.
Toote omadusedAnna desovahend on alkoholipõhine käte antiseptikum intensiivseks professionaalseks ja tavakasutamiseks. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu: bakterite, viiruste ja seente vastu. Niisutav ja nahka hooldavaks koostisosaks on glütserool, mis taastab naha normaalse ja terve tasakaalu isegi sageda ning pideva kasutamise korral. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile tundub antiseptiline kätepuhastusaine Anna desovahend nahal mõnus ja aurustub kergesti naha pinnalt.
Kasutusjuhend                                         Kui käed on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, peske ja kuivatage käed enne antiseptilise kätepuhastusaine kasutamist.                                          Käte antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoidke nahk kolm minutit niisutatud. Kasuta käte hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
KoostisEtanool                             >70% (biotsiid) Glütseriin                         1-3% Vesi
Toote pH6.5 (neutraalne)
SäilitamineSäilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg viis aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pudel tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.

Ruumide täielik desinfitseerimine

Tänases olukorras kus on esmatähtis inimeste tervis. Et inimeste immuunsus ei nõrgeneks ning haigused edasi ei leviks, läbi erinevate viiruste ja bakterite, pakume ruumide täielikku desinfitseerimist. Näiteks üldkasutatavates ruumides (kontorid, fuajeed, kauplused, näidiste saalid, kortermajade ja büroohoonete koridorid, kontorid, kultuurikeskused ja spordiasutused, koolid,hotellid, Spad, lasteaiad, vanadekodud, terviseasutused, toitlustusasutused, köögid, tootmis ruumid, laod jne).

Pakume ruumide täielikku desinfitseerimist auru meetodil.

Sellisel viisil desinfitseerides puhastatakse ruumis iga ruutmillimeeter ja pragu ning ruumid saavad kordades kiiremini, soodsamalt ja mis kõige tähtsam kvaliteetsemalt puhtaks. Võrdluseks kui inimene käsitsi desinfitseeriva ainega puhastab. Käsitsi desinfitseerimisel jäetakse suurem osa ruumist desinfitseerimata ja bakteriaalne elu toimub ruumis edasi. Auru meetodil saavad ka kõik lauad, toolid, riiulid (ka riiulitel olevad kaubad) jm asjad, mis on desinfitseeritavas ruumis.

Näiteks: 1000 m2 kuni 4 m kõrguselt desinfitseerimine võtab aega ca 30 – 40 minutit ja ruume võib kasutada koheselt kui udu on kadunud (ca 1 min).

Meie teenus sobib kõigile. Terviseasutused, Haridusasutused, Riigiasutused, Toitlustu-, Transpordi-, Meelelahutus-, Hulgi- ja Jaemüügi ettevõtted, Korteriühistud, Hooldekodud, Kaubanduskeskused jt. Samuti ka eraisikud. Võtke julgelt ühendust.

Olgem terved ja hoolime üksteisest.