Desojaamad, mis püüavad pilku

PuhastusEst desojaamad on toodetud käsitööna Eestis ning vastavalt kliendi personaalsele soovile kujundatud ja disainitud.

Personaalse desojaama pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Desojaama eelised

Atraktiivne ja kutsuv välimus

Desojaamad on kujundatud vastavalt kliendi soovile. Meie desojaamad ei jää kunagi märkamatuks, olles ilusad ja silmatorkavad. Tänu sellele on nende kasutavatus ühiskasutatavates ruumides suur ja desojaam täidab oma eesmärki.

Nõuetele vastav

Desojaamad on eelkõige meie tervise kaitseks, et inimesed saaksid puhastada oma käsi ja kaitsta ennast viiruse ja haiguste eest. Meie desojaamades on kasutusel kvaliteetsed desifintseerimisvahendid, mis on nahasõbralikud ning samuti toodetud Eestis. Desinfitseerimisvahendite kohta saab lähemalt lugeda siit.

Ettevõtte brändiga kujundatus

Desojaamad on võimalik kujundada vastavalt ettevõtte logole ja disainile. Desojaam võib olla üks turundusvahenditest, mis sobib ettevõtte brändingu ja atmosfääriga. Meie desojaamasid on võimalik mugavalt kasutada üritustel, messidel, kontsertidel, konverentsidel, kaubanduskeskustes, poodides, kontorites ja muudes avalikes ruumides.

Mugav ja lihtne kasutada

Desojaama on lihtne paigaldada, transportida ja kasutada. Desojaama saab lihtsa vaevaga tõsta ning hoidiku täitmine on mugav. Kui desinfitseerimisvahend saab hoidikus otsa tuleb see käsitsi taas täita- ühest täitmisest jätkub ligikaudu 1300 kasutuskorraks.

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Oleme pisike kodumaine pereettevõte ning selletõttu hinna osas paindlikud. Meie suureks eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid desojaamasid kõikidele ettevõtetele, et kaitsta ja hoida inimeste tervist.

TEISED UUDISED

Personaalsed desojaamad koostöös Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liiduga

5 tõhusta nippi diivani puhastuseks