Klientide tagasiside

Täname kõiki koostööpartnereid heade sõnade eest!

Aitäh, et olete meile usaldusväärne koostööpartner. Teenindus on väga kiire ja operatiivne ning viisakas. Tooted on kvaliteetsed ja klientide poolt heakskiidu pälvinud nii desovahend kui ka postament! Teiepoolne algatus laste poolt disainitavate postamentide osas väärib tunnustust! Meie jääksime oma kauplustes ikkagi COOP praeguse kujundusega postamentide juurde. Oleme Teid juba ka teistele ühistutele soovitanud!

— Lemmi Prandi, Järva Tarbijate Ühistu müügijuht

PuhastusEst seadmed näevad viisakad välja ja on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Kõige rohkem meeldib meile lahenduste leidmine ja suhtlemise kiirus. Kui teiste vastuseid/lahendusi tuleb oodata päevi kui mitte nädalaid siis PuhastusEst käest saab asjatundliku info kohe kätte. Samuti oleme väga rahul Pargimõisa des.vahendiga mis on meeldiva lõhnaga ja kohalik toode. Kindlasti julgen soovitada PuhastusEsti ka teistele.Tänan meeldiva koostöö eest!

— Võru Maksimarketi juhataja

Oleme väga rahul, kuna kliendid on hästi vastu võtnud. Kerge vahetada ja puhastada.

— Natalia Liiverkas, Vändra Tarbijate Ühistu, sisekontroll

Oleme väga rahul. Meile need desopostamendid sobivad, probleeme pole olnud.

— Loore Jõela, Antsla Tarbijate Ühistu, kaubandusjuht

Eestlastena on meil alati kõrged nõudmised kõigi ja kõige suhtes. Ega siis desojaam pole mingi erand. Desojaam peab olema lihtne nagu 1+1. Keerulisi asju on meil elus niigi palju. Desojaam peab olema silmatorkav nagu kevadine päike. Muidu peaksime panema teeviidad. Desojaam peab sobituma ümbrusega nagu luurele minev sõdur. Ja mis sobiks Coopi poodi paremini kui sini-valge värvikombinatsioon.

Eestlased on harva rahul, aga meie peame siinkohal ütlema – jah, me oleme väga rahul.

— Kaili Thomann, Harju Tarbijate Ühistu, kaubandusspetsialist

Oleme väga rahul Puhastus Est-i toodete kui ka kiire ja professionaalse teenindusega. Desojaamad on disainitud vastavalt kliendi soovile ja näevad suurepärased välja. Julgen kindlasti kõigile huvilistele soovitada Puhastus Est- ga koostööd ja nende pakutavaid  tooteid. Aitäh meeldiva koostöö eest!

— Marika Mägi, Saaremaa Tarbijate Ühistu, kaubandusjuht


Topauto kasutab PuhastusEst desopostamente ja desovahendeid Tallinna, Pärnu ja Tartu esindustes ning kõikjal oleme väga rahul. Postamendid said just sellised nagu soovisime ning on osa meie brändingust ja toimib sisustuselemendina teenindussaalides. Teostus oli ka väga kiire.  Desovahend on meeldiva lõhna ja hästijaotuva doseerimisega. Alati oleme saanud kiiresti desovahendile täiendust. Teenindus on proaktiivne ja meeldiv. Julgen kindlasti soovitada ka teistele isikupäraseid ja mugavaid desopostamente ja -vahendeid PuhastusEst´ilt.

— Marge Kaljuvee, Turundusspetsialist


Kasutasime desojaamu valimisjaoskondades valijatele ohutu keskkonna tagamiseks. Desojaamade kättetoimetamine ja kokkukorjamine käis kiiresti, desovahendi kohta keegi midagi halvasti ei öelnud – see on juba kvaliteedimärk iseenesest. Desojaam oli piisavalt raske ja stabiilne, et ei kõikunud ja oli hästi märgatav.

Alati on rõõm teha koostööd ja tarbida Eestis toodetud kaupu ja teenuseid.

Paljud asjad ja kombed on muutunud, ilmselt on ka desojaamad tulnud meie igapäevaellu ja üritustele, et jäädagi.

— Tallinna Linnavalitsus, Nõmme Linnaosa Valitsuse valimiste korraldaja

Oleme PuhastusEsti teenusega väga rahul, koostöö on olnud  alati kiire ja korrektne, suhtlus rõõmus ja positiivne. Meeldib, et partner on koostöös teenust arendanud ja välja mõelnud Tallinna sümboolikaga bränditud desojaamad, mis püüavad pilku üle linna. Kindlasti soovitan teenust ka teistele.

— Kärt Kanne, Tallinna Strateegiakeskus, Ettevõtluskeskuse turundusjuht


Meie oleme rahul desopostamentidega. Nii nagu lubati, kestab vahendit väga kauaks. Meie tehases töötab igapäevaselt ca 250 inimest ja vahendist jagub tõesti pikalt. Uus kanister desovahendiga tuuakse kohale väga kiiresti. Sleepwell’i kujundusega postamendid on väljas ka meie koostööpartneri juures ja ka sealt on hea tagasiside tulnud.

— Merje Tuus, Hilding Anders Baltic AS kontoriassistent


Kasutasime PuhastusEsti desojaamasid maailmakarikaetapi 51. Tallinna Mõõk raames nii võistlussaalis Kalevi Spordihallis kui ka akrediteerimiskeskuses Radisson Blu Hotel Olümpias. Turniiril osales 246 vehklejat 40 riigist. Desojaamad püsisid töökorras kõigil viiel kasutuspäeval. Tooted oli hea väljanägemisega, desovahend oli meeldiva lõhnaga ja jättis käed pehmeks.

Teenindus oli kiire ja professionaalne, jätkame kindlasti koostööd ka tulevikus ja soovitame PuhastusEsti teenuseid ka teistele.

— 51. Tallinna Mõõk korraldaja


Oleme väga rahul, et valisime personaalse kujundusega PuhastusEst desojaama. Teenindus oli väga kiire ja asjalik. Suur tänu! Postamendid said just sellised nagu soovisime ja näevad väga kenad välja. Desovahend on meeldiva lõhnaga ja käed ei jää ebameeldivalt kleepuma.

Soovitame teie suurepärast teenindust ja toodet ka teistele.

— Marju Ress, Floorin AS


Olen teenusega väga rahul. Minu soovidega arvestati ja tähtaegadest peeti kinni. Kogu teenindus oli hooliv ning töö kavliteetne.

— Leelo Howard, Rahva Raamat Viru Keskuse raamatupoe juhataja


Postamendid on ilusad ja töökindlad, minimalistlik disain ja pikk eluiga. Desovahend on meeldiv ja ei ole keegi nurisenud, samuti on ka teenindus väga hea (5+). Toodete ja teeninduse juures hindan kiiret kauba kättesaamist ja desojaamade töökindlust kõige enam. Kindlasti soovitame teid ja teie tooteid teistele ka! Jätkake samas vaimus ja olge muhedad! 

— Eiko, Tartu Turg AS haldusjuht


Oleme desojaamadega väga rahul, sest need on väga praktilised. Meeldib, et desovahend ei uputa käsi, samas tuleb seda täpselt parajalt, et käed saab puhtaks.
Uskumatu on ka see, et 5L kanistrist jagub väga pikaks ajaks- meie kontoris oleme paaki pidanud täitma vaid 1 korra.
Kindlasti soovitame Teie tooteid ja rõõm on näha neid tooteid ka mujal. 

— Tairi Siilbaum, Lincona Konsult AS büroojuht


Võtsime kasutusele PuhastusEsti desopostamendid ja desovahendid Saku Gümnaasiumi kolmes majas ja oleme rahul nende toodetega. Eriti kiidusõnu teenindusele, mis on alati olnud kiire ja tulemuslik. Soovitame kindlasti ka teistele PuhastusEsti tooteid kasutada.

— Kaie Lao, Saku Gümnaasium majandusjuhataja


Teenindus on olnud alati väga kiire ja väga meeldiv. Tööd on teostatud hästi ja kiiresti. Tooted on head. Ainsa märkusena toon välja ehk alkoholibaasil desifintseerimisvahendi, ehk see lõhn lihtsalt hakkab mingi hetk vastu. See kahjuks on kõikide alkoholibaasil puhastusvahendite miinus. Kuid kindlasti soovitaksin kõigile, olen seda ka teinud. Reklaamalusena näiteks stend on kõige kasulikum moodus minujaoks.

— Uku-Urmas Tross, Musical Kinnisvara kinnisvara spetsialist, ettevõtte asutaja


Meile desovahend ja -jaam meeldib. Käed on pärast desovahendi kasutamist mõnusad – ei kleepu (pigem jätab käed pehmeks) ning ainet pihustatakse just piisavas koguses ja üle kogu käte. Meieni ei ole jõudnud ühtegi negatiivset hinnangut desojaama ja -aine suhtes. Seega võib seda võtta kui komplimendina. Hea on teada, et desovahend on tehtud Eesti õuntest.

— Rickman Trade OÜ


PuhastusEst desopostamendid näevad head välja ja on kasutamisel väga mugavad. Postamendi kujundus annab edasi meie kaubamärgi sõnumeid ja seega sobitub hästi müügikeskkonda. Postament on kergesti vastavalt vajadustele ruumis ümber paigutatav, kuid on samas stabiilne ja näeb esinduslik välja. Sobib hästi kasutamiseks ka väiksemates ruumides.

— Renna Unt, Victor Eesti tegevjuht