Klientide tagasiside

Täname kõiki koostööpartnereid heade sõnade eest!

Postamendid on ilusad ja töökindlad, minimalistlik disain ja pikk eluiga. Desovahend on meeldiv ja ei ole keegi nurisenud, samuti on ka teenindus väga hea (5+). Toodete ja teeninduse juures hindan kiiret kauba kättesaamist ja desojaamade töökindlust kõige enam. Kindlasti soovitame teid ja teie tooteid teistele ka! Jätkake samas vaimus ja olge muhedad! 

— Eiko, Tartu Turg AS haldusjuht


Oleme desojaamadega väga rahul, sest need on väga praktilised. Meeldib, et desovahend ei uputa käsi, samas tuleb seda täpselt parajalt, et käed saab puhtaks.
Uskumatu on ka see, et 5L kanistrist jagub väga pikaks ajaks- meie kontoris oleme paaki pidanud täitma vaid 1 korra.
Kindlasti soovitame Teie tooteid ja rõõm on näha neid tooteid ka mujal. 

— Tairi Siilbaum, Lincona Konsult AS büroojuht


Võtsime kasutusele PuhastusEsti desopostamendid ja desovahendid Saku Gümnaasiumi kolmes majas ja oleme rahul nende toodetega. Eriti kiidusõnu teenindusele, mis on alati olnud kiire ja tulemuslik. Soovitame kindlasti ka teistele PuhastusEsti tooteid kasutada.

— Kaie Lao, Saku Gümnaasium majandusjuhataja


Teenindus on olnud alati väga kiire ja väga meeldiv. Tööd on teostatud hästi ja kiiresti. Tooted on head. Ainsa märkusena toon välja ehk alkoholibaasil desifintseerimisvahendi, ehk see lõhn lihtsalt hakkab mingi hetk vastu. See kahjuks on kõikide alkoholibaasil puhastusvahendite miinus. Kuid kindlasti soovitaksin kõigile, olen seda ka teinud. Reklaamalusena näiteks stend on kõige kasulikum moodus minujaoks.

— Uku-Urmas Tross, Musical Kinnisvara kinnisvara spetsialist, ettevõtte asutaja


Meile desovahend ja -jaam meeldib. Käed on pärast desovahendi kasutamist mõnusad – ei kleepu (pigem jätab käed pehmeks) ning ainet pihustatakse just piisavas koguses ja üle kogu käte. Meieni ei ole jõudnud ühtegi negatiivset hinnangut desojaama ja -aine suhtes. Seega võib seda võtta kui komplimendina. Hea on teada, et desovahend on tehtud Eesti õuntest.

— Rickman Trade OÜ


Aitäh, et olete meile usaldusväärne koostööpartner. Teenindus on väga kiire ja operatiivne ning viisakas. Tooted on kvaliteetsed ja klientide poolt heakskiidu pälvinud nii desovahend kui ka postament! Teiepoolne algatus laste poolt disainitavate postamentide osas väärib tunnustust! Meie jääksime oma kauplustes ikkagi COOP praeguse kujundusega postamentide juurde. Oleme Teid juba ka teistele ühistutele soovitanud!

— Lemmi Prandi, Järva Tarbijate Ühistu müügijuht

PuhastusEst seadmed näevad viisakad välja ja on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Kõige rohkem meeldib meile lahenduste leidmine ja suhtlemise kiirus. Kui teiste vastuseid/lahendusi tuleb oodata päevi kui mitte nädalaid siis PuhastusEst käest saab asjatundliku info kohe kätte. Samuti oleme väga rahul Pargimõisa des.vahendiga mis on meeldiva lõhnaga ja kohalik toode. Kindlasti julgen soovitada PuhastusEsti ka teistele.Tänan meeldiva koostöö eest!

— Võru Maksimarketi juhataja


Topauto kasutab PuhastusEst desopostamente ja desovahendeid Tallinna, Pärnu ja Tartu esindustes ning kõikjal oleme väga rahul. Postamendid said just sellised nagu soovisime ning on osa meie brändingust ja toimib sisustuselemendina teenindussaalides. Teostus oli ka väga kiire.  Desovahend on meeldiva lõhna ja hästijaotuva doseerimisega. Alati oleme saanud kiiresti desovahendile täiendust. Teenindus on proaktiivne ja meeldiv. Julgen kindlasti soovitada ka teistele isikupäraseid ja mugavaid desopostamente ja -vahendeid PuhastusEst´ilt.

— Marge Kaljuvee, Turundusspetsialist