Desojaamad ja desopostamendid personaalse kujundusega

Pakume personaalse kujunduse ja disainiga desojaamasid ja dosaatoreid. Isikupärased desojaamad sobivad kontorisse, poodidesse, kaubanduskeskustesse, konverentidele ja koolitustele kui ka muudesse avalikesse ruumidesse, kus on oluline tagada käte desinfitseerimise võimalus.

Desojaamasid ja dosaatoreid on võimalik disainida ka ise, näiteks lasteaedades ja koolides saavad lapsed joonistada ja kujundada. Läbi ise tegemise on rõõm suurem ja ilusad desojaamad leivad laialdast kasutust ka kõige pisemate seas. Soovi korral on võimalik saata meile oma loodud disain, kuid vajdusel aitavad meie kogenud spetsialistid desojaamasid disainida, lähtudes teie ettevõtte soovidest.

Meie desojaamad, dosaatorid ja desinfitseerimisvahendid on toodetud Eestis.

Personaalse pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust ja leiame parima personaalse desojaama kujunduse ja lahenduse.

Desojaamade materjalid ja tööpõhimõte

Desojaamad on käsitööna valmistatud ning veekindlast filmivineerist, mida on lihtne hooldada. Desojaamad kujundame vastavalt kliendi soovidele (logo, slogan vms). Kleebised mida desojaamade disaini puhul kasutame on lamineeritud, seega võib kindel olla, et kestavad kaua ning on vastupidavad (ca 50a.) 

Desojaamadel kasutame kvaliteetseid puutevabasid pihustavaid dosaatoreid, mis tekitavad pilve. Nii saavad käed ilusti desovahendiga ühtlaselt kaetud ja võib kindel olla, et ka desinfitseeritud. Desinfitseerimisvahend kuivab kiiresti ja ei jäta kasi kleepuvaks.

Desovahend

Meie dosaatorites kasutatakse käte desovahendit “ANNA”, mis on Eestis valmistatud retsepti järgi toodetud kõrge efektiivsusega etanoolil põhinev desinfitseerimisaine, mis ei jäta käsi kleepuma. ANNA lõhn on välja töötatud olema mahe. Lisaks 100% antibakteriaalsele ja viirusevastasele toimele, ei jäta ANNA desovahend kätele pärast kuivamist ühtegi kihti – käed ei jää libedaks ega kleepuvaks, käed jäävad normaalseks. Meie desovahendi leiate dosaatoritel olevast Pargimõisa õuna logost.

Koostööpartnerid

Meie desojaamasid ja dosaatoreid kasutavad: Coop, Tartu Ülikool, Tallinna Reaalkool, Photo Point, Klick, Sleepwell, Tartu Turg, Rahva Raamat, Amserv Auto, Topauto, Saku Gümnaasium, Tartu Kunstikool, Eesti Kunsti Akadeemia jpt edukad ettevõtted ja asutused.

Käte desovahend “ANNA” 5l ja 0,5l

Käte desovahend Anna

Meie desojaamades kasutame käte desovahendit Anna ning on kasutusvalmis kujul kiiretoimeline etanoolipõhine desinfitseeriv käte ja muude nahapindade välispidine puhastus- ja desinfitseerimisaine.

RakendusedAnna desovahend on kasutatav käte ja muude nahapindade hügieeniliseks antiseptiliseks puhastamiseks.
Toote omadusedAnna desovahend on alkoholipõhine käte antiseptikum intensiivseks professionaalseks ja tavakasutamiseks. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu: bakterite, viiruste ja seente vastu. Niisutav ja nahka hooldavaks koostisosaks on glütserool, mis taastab naha normaalse ja terve tasakaalu isegi sageda ning pideva kasutamise korral. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile tundub antiseptiline kätepuhastusaine Anna desovahend nahal mõnus ja aurustub kergesti naha pinnalt.
KasutusjuhendKui käed on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, peske ja kuivatage käed enne antiseptilise kätepuhastusaine kasutamist.           
Käte antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoidke nahk kolm minutit niisutatud. Kasuta käte hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
KoostisEtanool                             >70% (biotsiid) Glütseriin                         1-3% Vesi
Toote pH6.5 (neutraalne)
SäilitamineSäilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg viis aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pudel tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.

Pindade desovahend “PINNA” 5l ja 0,5l

Pindade desovahend Pinna

Pinna desovahend on kasutusvalmis kiiretoimeline etanoolipõhine lahus (biotsiid) pindade desinfitseerimiseks.

RakendusedPinna desovahend on kasutatav pindade hügieeniliseks antiseptiliseks desinfitseerimiseks.
Toote omadusedPinna desovahend on alkoholipõhine pindade antiseptikum intensiivseks kutsealaseks kasutamiseks ja kasutamiseks tavatarbijale. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile on antiseptiline vahend Pinna desovahend efektiivne ja kergesti aurustuv ning ei jäta pinnale mehaanilisi kahjustusi.
KasutusjuhendKui pind on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, pesta ja kuivatada pind enne antiseptilise desinfitseerimisvahendi kasutamist. Pindade antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoida pind kolm minutit niisutatud. Kasutada hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
KoostisEtanool                             70% Vesi                                  30%
Toote pH6.5 (neutraalne)
SäilitamineSäilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg 3 aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pakend tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.